Altunizade Arçelik Servisi

Altunizade Arçelik Kombi Servisi denince akla ilk gelen firmalardan olan Arçelik Kombi Servisi, bu alanda hizmetlerine yenilikler katarak devam etmektedir. 7/24 kombi servisi mantığıyla ve gezici kombi teknik servis ekipleriyle her an İstanbul'un her yerinde sizlerin kombi arıza, kombi onarım ve kombi bakım ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Altunizade kombi servisine 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Altunizade Arçelik Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombi Servisi sektöründe adını ve kalitesini hizmetiyle yıllardır kabul ettirmiş olan Arçelik Kombi Servisi, kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak adına her geçen gün tecrübesini ve kalitesini arttırmaktadır. Siz de bir Arçelik Kombi kullanıcısı iseniz hemen bizi arayın. Teknik servis olarak kombi periyodik bakımları konusunda özenli olmanızı tavsiye ederiz. Ekonomik bir kullanım için lütfen periyodik bakımları aksatmayınız.

Kombiler kış aylarının büyük kurtarıcısı. Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kış aylarının vazgeçilmezi olan kombilerin bakımlarını yılda iki kez yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Bu süre içerisinde cihaz sıklıkla kullanıldığı için bakıma ve onarıma ihtiyaç duyar. Sizin fark etmediğiniz küçük kusurlar, ileride büyük sorunlara dönüşebilir.
Eğer kombinizin bakımını yaptırmazsanız kombinin ömrü kısalır, yüksek verimle çalışmaz, normalden fazla doğal gaz tüketilir, ekonomik açıdan zarar edilir ve yeterince ısınamazsınız.Çoğaltabileceğimiz birçok sebepten kombilerinizin bakımının düzenli olarak yaptırılması diğer teknolojik aletler gibi bir gereksinimdir ve göz ardı edilmemelidir. Kombilerinizin uzun ömürlü çalışabilmesi için, yılda bir kez bir bakım yaptırmak tüketicilerimizin yararına olacaktır.

Altunizade Arçelik Servis Numaraları
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Müşterilerimizden en çok gelen soruların başında neden kombi bakımı yaptırmanız gerektiği hakkındadır. Kombilerinizin bakımını yaptırırsanız Cihaz, % 100 verimle çalışır, Kombinin ömrü uzar, Mal ve can tehditti yaratmaz, Yaşam alanı çok daha konforlu olur, Ekonomik açıdan tasarruf sağlar, Doğal gaz tüketiminde tasarruf sağlar, Olası arızaların önüne geçilmiş olursunuz. Altunizade Arçelik servis hattı 0212 555 40 32  Altunizade Arçelik Teknik Servis olarak her zaman sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.